Precicion Lip Pencil huulepliiats

Huulpliiats koos huulepintsliga. 4 erinevat tooni.

Loe lähemalt →

Precicion Lip Pencil huulepliiats

Huulpliiats koos huulepintsliga. 4 erinevat tooni.

Huulepliiats aitab huulemeiki fikseerida ja taksitab huulepulga või -läike laiali valgumist. Lisaks muudab huulepliiats huule kontuuri konkreetsemaks ning võimaldab ka kitsaid huuli suuremaks joonistada.

Precicion Lip Pencil Masters Colorsilt on pehme ja hästi liugleva süsiga, mis muudab huulepliiatsi kasutamise kiireks ja mugavaks. Pliiatis teises otsas asuva huulepintsliga saab huulevärvi ühtlaselt ja täpselt peale kanda. 

4 erinevat tooni harmoneeruvad ideaalselt Masters Colors huulepulkade ja -läigetega. 

Masters Colors meigisari on Guinot lisasari, mis on mõeldud kasutamiseks ilusalongides. Nahale ohutud tooted on rikastatud erinevate aktiivainetega, mis aitavad täiendada naha ilu mitte ainult väliselt vaid ka seesmiselt! Lisaks võid kindel olla toodete ohutuses ja kvaliteedis, kuna meigitooteid toodetakse samas teheses, kus ka Guinot kvaliteetseid ja farmatseudlisitele standarditele vastavaid hooldustooteid. 

Lisaks saad tooted ka endale koju kasutamiseks soetada. Siit saad infot toodete koostise ja kasulike omaduste kohta. Kui aga soovid midagi endale muretseda ja Sinu ilusalongis parasjagu seda konkreetset toodet ei leia, võid alati ka meiega ühendust võtta kirjutades tellimus@guinot.ee või helistades 6 313 933.