HYDRADERMIE, NÄOHOOLDUSTE SUPERSTAAR

Topeltionisatsioon, topelt tulemused

Hydradermie hooldusHYDRADERMIE on eksklusiivne GUINOT hooldus, mis muudab Sinu naha nooruslikumaks ja säravaks juba peale esimest hooldust. Hoolduse unikaalne ning väga oluline innovatsioon võimaldab ioniseeritud toimeainete kiiret ning sügavat nahka tungimist, muutes seeläbi hoolduse äärmiselt efektiivseks. Saadaval on seitse erinevat hooldusversiooni, mis kohandatakse vastavalt Sinu nahatüübile ja ilueesmärkidele. HYDRADERMIE hooldust pakuvad ainult kogenud ja selleks spetsiaalselt koolitatud iluterapeudid. Ükskõik, kas oled New Yorgis, Londonis, Hong Kongis, Sydneis, Torontos, Madriidis või Roomas, spaas või kruiisilaeval, võite olla kindel, et HYDRADERMIE hooldus viiakse läbi suurepärase kvaliteediga, mida GUINOT´ kliendid on harjunud kogema.

 

Nahk on kaunim juba esimese hooldusega

 

Peale HYDRADERMIE  hooldust, vaata end peeglist. Sinu nägu näib oluliselt puhanum ja kirkam ning tunned ennast hästi. HYDRADERMIE hooldust on soovitav teha kas kolmest hooldusest koosneva kuurina või igakuise hooldusena. Iga kuu hooldusel käies on nahk puhtam, siledam ja noorem - saladus, mille koos GUINOT´ ja iluterapeudiga on enda jaoks avastanud paljud edukad ja intelligentsed naised kogu maailmas.

HOOLDUSE SALADUSED:

Hydradermie Hoolduse saladused

TOPELT IONISATSIOON: Õrn elektriravi positiivsete ja negatiivsete ioonidega võimaldab toimeainetel sügavamale nahka tungida, puhastades seda sügavalt ning niisutades seda.

OKSÜGENEERIMINE: Taastab naha sära, varustades seda hapnikuga ning stimuleerides naha ainevahetust ja vereringet.

LÕÕGASTAV MASSAAŽ: Naudi suurepärast lõõgastushetke läbi iluterapeudi oskuslike käte.