HYDRADERMIE LIFT, KOHESELT PINGULDAV HOOLDUS

Hydradermie Lift näohooldusKõrgtehnoloogiline pinguldav hooldus.

Vanuse ja väsimuse tõttu muutuvad näojooned sügavamaks ja nägu kaotaab noorusliku kontuuri. Seni toimisid pinguldavad hooldused vaid nahastruktuurile, taastades epidermise võrgustiku ja pinguldades pärisnahka.

HYDRADERMIE LIFT on tänapäeval tõeline nooruse revolutsioon, mis näolihaseid stimuleerides annab neile toonuse ja avaldab näojoontele pinguldavat mõju. Samamoodi nagu keha kontuure saab vormida jõusaalis, annab hooldus erakordse vormiva efekti teie näole juba peale paari hooldust. Ning seda ilma kirurgilise sekkumiseta või süstideta!

 

Nähtavad tulemused juba peale esimest hooldust

HYDRADERMIE LIFT on pinguldav hooldus mis annab nahale toonust ja tõstab näojooni, mõjudes lihastele. Näonaha alumistes kihtides taastub lihaste toonus ja pingsus, rakkude aktiivsus suureneb ja näojooned muutuvad silmnähtavalt pinguldunumaks. HYDRADERMIE LIFT toimib kui kerge jõutreening. See vormib ja noorendab nägu, aktiveerides hoolduse käigus lihaseid. Peale hooldust, peeglisse vaadates näete erinevust, näokontuur on taas trimmis ning nahk on siledam.

Hydradermie Lift Yeux - pinguldav hooldus silmadele

HYDRADERMIE LIFT YEUX PINGULDAV HOOLDUS SILMADELE

Nooruslikuma silmaümbruse saavutamiseks pakub teie iluterapeut tõhusat, kuid õrna lahendust. HYDRADERMIE LIFT YEUX toimib spetsiaalselt silmaümbruse sõõrlihastele, et neid toniseerida ja pinguldada. Esimese hooldusseansi lõpuks kaovad peenikesed kortsud, “kanavarbad” silutakse ja silmad näivad nooremad.

 

 

HOOLDUSE SALADUSED:

DRENAAž: Kui iluterapeut töötleb nahka elektroodidega, kaob nahas märgatavalt pinge ja aktiveerub mikrovereringlus.

LIHASTE STIMULATSIOON: Selles etapis tehakse lihastele õrnalt „harjutusi“, et need taastaksid oma mahu  ja toonuse ning lõdvestuksid näojooned.

PINGULDAV MASSAAž: Iluterapeut lõpetab hoolduse pinguldava massaažiga, mis toidab, elustab ja trimmib nahka.