LIFTOSOME, TRIMMIV NOORENDAV HOOLDUS

Guinot modell - Liftosome hooldusLIFTOSOME hooldus on loodud taastamaks naha pingsust ja nooruslikkust tänu põhikoostisainetele: Pro - Kollageeni kontsentraadi ja modelleeriva efektiga Thermolift maskile. Peale naha puhastust ja õrna koorimist kannab iluterapeut teie nahale Pro - Kollageeni kontsentraati, mis kaetakse Thermolift maskiga.

Mask levitab õrna soojust, mis aitab aktiivainetel nahka imenduda. Liftosome hooldust soovitatakse kaheseansilise kuurina või koos Hydradermie ja Beauté Neuve hooldustega.

 

Koheselt pinguldav ja trimmiv C - vitamiini kontsentraadiga mask

Aja möödudes kaotab nahk toonust ning lõtvub. LIFTOSOME hooldus taastab naha nooruslikkuse ja pingsuse. Nahk on taas särav ning väsimuse märgid on kadunud.

Sinu iluterapeut soovitab sulle personaalset, eksklusiivset hooldust Pro - Kollageeniga, mis taastab naha elastsuse*. Hoolduse käigus annab Thermolift mask nahale uut energiat taastamaks naha pingsust. Hoolduse lõpuks on näha, et nahk on säravam, nooruslikum ja näojooned on tõstetud.

*Epidermise pindmised kihid.

HOOLDUSE SALADUSED:

PRO KOLLAGEENI  KONTSENTRAAT: Iluterapeut kannab teie nahale Pro – Kollageeni kontsentraadi, mis aitab taastada naha elastuse.

THERMOLIFT MASK: Õrna soojust levitav mask võimaldab toimeainetel hajuda ja nahka imenduda. Mõne minuti pärast mask jahtub ja taheneb, trimmides näojooni ja lõdvestades lihaseid.

NOORENDAV SEERUM: Seerum kantakse nahale hoolduse lõpus koos vereringlust elustava massaažiga. Seerum silub näojooni ja rikastab nahka hapnikuga, pinguldades nahka.