BEAUTÈ NEUVE, UUENDAV, KOORIV HOOLDUS

Guinot modell - Beauté Neuve hooldusÕrnad puuviljahapped loovad uue naha, mis kiirgab ilu

Epidermis koosneb umbes 30 rakukihist. Pindmised kihid koosnevad surnud naharakkudest ning nende kuhjumisel muutub naha jume elutuks ja tuhmiks. Puuviljaensüüme sisaldava kooriva hooldusega on võimalik eemaldada õrnalt surnud naharakud, paljastades tervete uute rakkude kihi. Hoolduse lõpus kantakse näole puhta C- vitamiiniga mask, mis suurendab elastiliste kiudude tootmist, toob esile naha loomuliku sära ja ühtlustab jumet.

 

Pigmendilaike vähendav, noorendav hooldus taastamaks naha sära.

Väsimus, stress või vanus võivad naha jumet muuta tuhmiks, nahk kaotab elastsust ning võivad tekkida pigmendilaigud. Epidermis “ummistub” dehüdreeritud rakkudega, nende uuenemine aeglustub ja jume on säratu ning tuhm. Üks BEAUTÈ NEUVE hooldus või veel parem, kolmest seansist koosnev kuur, eemaldab surnud rakud ja aitab nahal taas hingata. Peale kolme hooldust on pigemendilaigud nähtavalt vähenenud, nahk on elastsem ning särav. Rakkude uuenemine kiireneb ja  avastad värske, kaunima ja säravama jume.

 

HOOLDUSE SALADUSED:

ÕRN KOORIMINE: Hoolduses kasutatav Peel In geel eraldab surnud naharakud ning Peel Out vaht koorib need nahalt, tuues esile uued terved rakud.

DERMANOVE SEERUM: Naha elustamiseks küllastatakse see pika ja luksusliku massaaži käigus spetsiaalse seerumiga.

SÄRA TAASTAV MASK: Nahka kirgastav ja pigmendilaike vähendav Clarimasque annab nahale uue sära. Tänu puhta C- vitamiini kõrgele kontsentratsioonile aitab taasluua uued elastsed koed, võidelda vabade radikalidega ning tasandada nahka. Nahk muutub siidiselt siledaks ja kirkaks.