Aromatic kehahooldused

Guinot Aromatic kehahoolduse õlid

Pehmendav Aromatic Body Doucer hooldus

Koorimine

Keha koorimine looduslike pruunsuhkruga ja kiiviga ideaalselt valmistab naha ette järgnevateks etappideks. Eemaldades nahalt surnud rakud, valmistab see etapp naha ette hoolduse aktiivainete paremaks nahka imendumiseks ning muudab naha siidiselt siledaks.

Lõõgastav massaaž

Heaolu hooldus energiat andvate aromaatsete õlidega ning lõõgastava massaažiga, viib sind rahu ja heaolu maailma. Ehtne puhta naudingu hetk sinu iluterapeudi professionaalse hoole all.

TULEMUSED

Tunned ennast lõõgastunult ning nahk on uskumatult pehme ja siidine.

*Epidermise pealmised kihid.

 

Kehakontuure vormiv Aromatic Minceur hooldus

Tselluliidimassaaž

Iluterapeudi poolt läbi viidav professionaalne massaaž tselluliidivastase õliga silendab nahka ja vormib figuuri. Tänu õli suurepärasele imendumisele toimivad aktiivained otse raku sees, tselluliidimügarikud sulavad ja nahk sileneb.

Vett väljutav saunamask

Hooldus lõpeb efektiivse savi ja rohelist teed sisaldava isesoojeneva saunamaskiga. Suurepärase imamisvõimega savimask puhastab koed toksiinidest, viib välja liigse vedeliku ning vähendab ümbermõõte.

TULEMUSED

Sinu siluett on kaunim ning tunned end koheselt kergemana. 

 

 

HOOLDUSE SALADUSED

Eeterlikud õlid

Energising & Toning Oil massaažiõli stimuleerib naha mikrotsirkulatsiooni ning äratab meeled sidruni, apelsini ja greibi eeterlike õlide aroomidega. Puhastab nahka, väljutab kehast toksiinid ning muudab meele lõõgastunuks ja naha niisutatuks* ning säravaks.

Detoxifying Anti-Cellulite Oil jääkaineid väljutav tselluliidivastane õli ergutab rasvade lagundamist tänu oma unikaalsele kombinatsioonile: roheline tee, küpress  ja Lipokinases®.  Lipokinases® on punavetika ekstrakt, mis käivitab rasva lagundava protsessi. Tselluliidivastase õli toksiine väljutav ja rasvarakke lõhustav toime annab kehale kerguse ja heaolu tunde.

Savi

Saunamaskis kasutatav valge savi on rikas mikroelementide ja mineraalainete poolest looduslik mineraal. Selle stimuleeriv, mineraalidega rikastav ja toniseeriv toime täidab naha uue energiaga.

Suhkur ja Kiivi

Gommage Peau Nette koorijas sisalduvad pruunsuhkur ja kiivi võimaldavad ülimalt tõhusat naha koorimist. Need looduslikud elemendid aitavad eemaldada ebapuhtuse ja surnud naharakud ka kõige kuivemal nahal. Naha tekstuur muutub mõnusalt siledaks ja pehmeks.