Guinot Laboratoorium

Tootmise täpsus

Jean Daniel Mondini jaoks võib ju tootel suurepärane koostis välja töötatud olla, kuid see ei muutu kõrgkvaliteetseks tooteks ennem, kui selle tootmisprotsess on usaldusväärne ning järjepidev. See annab kosmeetikatoodetele täiendava mõõtme. Tootmisprotsess, kus jälgitavus, puhtus ja regulaarsus on märksõnadeks grupi industriaalpoliitikas, baseerub meditsiinilise- või farmatseudilise tootmise kõige rangematele standarditele. Just selles suunas häälestab Guinot tehas, rahvusvaheline tootmis- ja logistikaplatvorm, oma arengut võttes arvesse ka GPM ( Hea Tootmise Tavasid) norme.

Tooteid ei testita loomade peal ning ettevõte on osa taaskäitluse programmist, hoidmaks loodust.
 

 

Puhastatud õhk

Valgeid ruume kasutatakse kõikides lahtistes tootmisprotsesside osades ning ka valmistoodete pakendamisel vältimaks õhus levivate bakteritega saastumist. Nendes ruumides uuendatakse pulseerivat õhku kakskümmend neli tundi päevas. Seda puhastatakse ning filtreeritakse, et eemaldada kõik osakesed, mida leidub õhus tavaliselt 5- 7 miljoni jagu.

See on erakordne tulemus, mille teostamiseks on tehases tõeliselt keerukas õhufiltreerimise süsteem. Lisaks sellele, on ruumid pidevalt kõrgema rõhu all, vältimaks saastatud õhu sissepääsu. See tähendab, et ukse avamisel voolab õhk ruumist välja. Tulemuseks on puhastatud õhuga ruumid, kus see püsib stabiilsena ning seetõttu, ennem toote esmakordset avamist on ka kreemi pakendis puhas, töödeldud ning saastumata õhk.
 

Puhas ning pidevalt kontrollitud vesi

Guinot jaoks on vesi põhielement, mis tuleb hoida stabiilsena. Selleks, et garanteerida toote pidev ning ühtlane kvaliteeditase on kogu vesi tehases pidevalt puhastatud.

Eksklusiivne, keerukas ning tehniliselt täiustatud filtrite süsteem, millede töömehhanismid on Guinot Grupi saladus, kindlustab, et tehas on varustatud sama puhtuseastmega veega ükskõik millisel tootmisliinil.

Kahekordne kaalukontrollGuinot Labor

Farmatseudilise toote puhul kasutatakse koostisainetena viis kuni seitse erinevat toorainet. Kosmeetikatoodetes kasutatakse neid aga alates kahekümnest kuni saja erineva koostisaineni. Näiteks on Guinot „Cellular Life Complex´is“ üle 56 koostisaine.

Seetõttu on arusaadav, et luues iga kosmeetikatoodet on äärmiselt oluline kontrollida täpset tooraine kogust, mis sinna kuulub. Seda saavutab kahekordse tooraine kaalumisega, mis eelneb tootesse lisamisele.


Jälgitavus

IT süsteemi võimas ning tehnoloogiliselt edasijõudnud arendamine toimib tugisüsteemina toote jälgimisel. See võimaldab toodet jälgida alates toormaterjalidest kuni pakendamiseni, kasutades näiteid farmatseudilisest tehasest. Lõpuks on toodet võimalik ka jälgida kuni Ilusalongini, kuhu see toimetatakse.